18 Mart 2014 Salı

Süslü Kutum Etkinliği

Bildiğiniz gibi blog yazmada yeniyim. Yeni olan herşeyde beni inanılmaz heyecanlandırıyor.Takip ettiğim çok güzel bloglar var yakında onlarla ilgili bir yazı yazıcam zaten. Bu blogların birini gezerken de süslü kutum etkinliğini gördüm. Sevgili Buse hazırlıyor bu etkinliği. Öncelikle bu çok sabır isteyen ve uğraştıran bişey bence Buse buna ciddi zaman ayırıyor. Her soruya içtenlikle cevap veriyor.
http://buseinwonderland.blogspot.com

Neyse bu etkinliğe bende dahil oldum. Özetle bir hediyeleşme aktivitesi bu. Süslü kutuların içinde belirlenen konseptte hediyeleşiyorsun. Çok şeker değil mi:)) Bu ay makyaj malzemeleri ve makyaj çantası konu edildi.

Bana eşleşmede gamze'nin kişisel bloğu çıktı bana . kendisiyle bu arada tanışmış olduk. Ben çok yoğunum kendisi de öyle çok detaylı sohbet edemedik ama ısındığımızı düşünüyorum birbirimize :D
Benim ilk yaptığım Gamze ye özellikle istemediğin bişey var mı diye sormak oldu. Yokmuş :d benimde kriterim ben olsam ne isterdim oldu. Ufak tefek bişeyler aldım onları paketledim. Zaman ayırılan herşey bir mola benim için.Mola verdim herşeye dinlendim eğlendim..

Bu da benim kendisine hazırladığım kutum:

İçeriğini şimdi yazamıyorum tabi ama kendisine ulaşınca paylaşırım da umarım beğenir çünkü ben alışveriş yaparkende paketlerkende inanılmaz mutlu oldum.


1 yorum:

  1. Çok teşekkür ederim cnm umarım sende beğenirsin.Öpüyorum çok.

    YanıtlaSil